Mérföldkő a református köznevelésben

2015. december 01., címkék: köznevelési projekt

November 27-én került sor a TÁMOP-3.1.17-15-2015-0004 azonosítószámú pályázat keretei között megvalósult rendezvénysorozat záró alkalmára Budapesten, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karának Dísztermében. A konferencia résztvevői közösen áttekinthették az elért célokat és a megvalósult eredményeket.

A tehetség összekapcsol

2015. október 13., címkék: tehetséggondozás, köznevelési projekt

Református tehetségsegítő tanácsok alakultak a Magyarországi Református Egyház négy egyházkerületében. A Felső-Magyarországi Református Intézmények Tehetségsegítő Tanácsa már két éve működik a Tiszáninneni Református Egyházkerületben – ennek mintájára a közelmúltban megalakult a dunamelléki, a tiszántúli és a dunántúli tehetségsegítő tanács is, szaktárgyi munkacsoportokat is elindítva a tanácsok kebelében, egy TÁMOP-projekt részeként.